Vážení ohňostrojaři!

 Vítejte na oficiálních stránkách zájmového spolku ACPF, který dlouhodobě stojí v čele těch nejvýznamnějších českých ohňostrojařů a prodejců zabavní pyrotechniky a prosazuje jejich společné zájmy před třetími stranami (včetně orgánů státní správy). Následuje chronologický seznam událostí, které jsme uznali za vhodné ke zveřejnění...

22.1.2019
Do členské zóny byla umístěna informace o svolání členské schůze řádných členů ACPF, která se bude konat 22.2.2019 opět ve Velké Bíteši.

9.1.2019
V prvním příspěvku letošního roku zde pro Vás zveřejňujeme kompletní díl diskuzního pořadu FTV Prima "Názory bez cenzury" s všeříkajícím názvem "Ohňostroje: Krásná podívaná, nebo utrpení?" v němž byl jedním z pozvaných hostů člen představenstva ACPF Vladimír Pravda. Video vřele doporučujeme ke shlédnutí!


© 2019 FTV Prima, spol. s r.o.
www.iprima.cz


8.1.2019
Omlouváme se všem členům ACPF za aktuální problémy se stránkami (přihlášení, předplatné, atd.) - usilovně pracujeme na jejich odstranění. Díky za pochopení!

22. Ledna 2019'

Do členské zóny byla umístěna (a všem řádným členům rozeslána) informace o místě a termínu konání letošní členské schůze řádných členů ACPF.

9. Ledna 2019'

Do veřejné části webu bylo umístěno video s diskuzním pořadem Prima TV "Názory bez cenzury" (díl "Ohňostroje: Krásná podívaná, nebo utrpení?").

3. Května 2018'

Přepsán seznam členů ACPF - nyní je možno kliknutím zjistit podrobnosti o jednotlivých členech (a případné kontakty na ně).

29. Dubna 2018'

Do členské zóny byly umístěny vzorové návrhy dokumentů (technologický postup a potvrzení o zdravotní způsobilosti), které jsou vypracované našimi odborníky a společné pro všechny řádné členy ACPF.

28. Dubna 2018'

Do členské zóny byl umístěn zápis z členské schůze ACPF, uskutečněné dne 20.4.2018 ve Velké Bíteši.


© 2019 ASSOCIATION OF CZECH PROFESSIONAL FIREWORKERS, z.s., Zděchov 48, 756 07 Zděchov (okres Vsetín), ČR, IČO: 22851518
Stránky vytvořil a spravuje Vladimír Plch. Kontaktní mail pro dotazy, náměty a připomínky: PLCH@TIGERSERVIS.CZ
Design založen na CSS šabloně od firmy Long2 Consulting - veškerá práva vyhrazena! • Web je hostován na serverech společnosti WEDOS